SILVER & METAL / Silver / Nickel silver 7383541
nr 738 3541
NICKEL SILVER
5 parts, wear, damages.
5 delar
Condition: slitage, skador
SEK 200
Monday January 30 2012
at 18:17:12
100 kr
150 kr